IT Support Munkatárs Német ÉS Angol Nyelven
2017 December 06

Angol ÉS német nyelvű IT support munkatárs

Cég bemutatása:
Közismert német multinacionális cég foglalkoztatásába keresünk angolul és németül beszélő munkatársakat IT support munkakörbe.
Fontos: IT (számítástechnikai) képzettség nem követelmény, a cégnek saját belső képzései vannak!

Feladatok, munka:
A vállalat német, osztrák, angol, ír és magyar munkatársaival való kapcsolattartás, support tevékenység.
Több műszakos munka lehetőség, fiatalos, jó hangulatú iroda, folyamatos előrelépési és fejlődési lehetőség

Elvárások:
Min. középfokú végzettség, nyitott, kommunikatív jellem.
Angol ÉS német nyelvek magabiztos társalgási szintű (min. B2) ismerete!

Végzettség:
Középiskola

Fizetés, juttatás:
Nettó 240.000 - 260.000 Ft + műszakpótlék + cafeteria + útiköltség támogatás + éves szintes fizetésemelési lehetőség.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz elküldésével lehet!

Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!