SZÁLLÍTÁS Expedíciós Vezető
2017 December 15

Budapesti székhelyű, évszázados múltra visszatekintő nyomda foglalkoztatásába keresünk

pozícióba
munkatársakat.

Munkakör:
  • A cégen/telephelyen belüli anyagmozgatás irányítása, elvégeztetése,
  • adminisztrálása, a meghiúsult anyagmozgások jelentése a felettes felé.
  • Az alvállalkozókhoz történő szállítások felügyelete, határidők betartatása.
  • Beérkező áruk átvétele, ellenőrzése, a kész munkákhoz szállítólevelek megírása.
  • A készáru ellenőrzése, megfelelő csomagolás elvégeztetése.
  • A nyomda tulajdonát képező berendezések és tárgyak műszaki felügyelete,
  • meghibásodás jelentése a felettes felé.
  • A munkához szükséges anyagok készletének figyelése.
  • A felettes szabadsága estén a helyettesítés ellátása.

Elvárások:
  •  Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magabiztos kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Határozott, de udvarias fellépés

Munkakezdés: folyamatosan

Fizetés: versenyképes alapbér + étkezési hozzájárulás + BKV-bérlet (vidékről történő munkába járás esetén utazási támogatás)+ munkaruha biztosítása

Munkaidő: heti 5 munkanap, napi 8 óra + fél óra ebédszünet

Jelentkezni az info@phr.hu e-mail címen lehet önéletrajz csatolásával!
Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!